KaraDenizFm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KaraDenizFm

DostLuK Ve SevgiNin PayLasıLdıgı Tek adres...KaraDenizFm

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MySQL (Linux) 5.1.30 İndir

YazarMesaj
!-$!Rin$€y-!
Admin
Admin
!-$!Rin$€y-!

Lakap : $iRin$ey-!

REP SİSTEMİ
Başarı Puanı:
MySQL (Linux) 5.1.30 İndir Left_bar_bleue100/100MySQL (Linux) 5.1.30 İndir Empty_bar_bleue  (100/100)
Aktiflik:
MySQL (Linux) 5.1.30 İndir Img_left100/100MySQL (Linux) 5.1.30 İndir Empty_bar_bleue  (100/100)
Paylaşım:
MySQL (Linux) 5.1.30 İndir Img_left100/100MySQL (Linux) 5.1.30 İndir Empty_bar_bleue  (100/100)

MySQL (Linux) 5.1.30 İndir Empty
MesajKonu: MySQL (Linux) 5.1.30 İndir   MySQL (Linux) 5.1.30 İndir Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 9:13 pm

MySQL (Linux) 5.1.30

Sürüm
: 5.1.30

Boyut : 114 Mb

Kullanım İzni : Açık kaynak kodlu (GNU/GPL)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Linux X11/Konsol

Üretici Firma : MySQL

Tanıtım:
MySQL, günümüzde çok popüler olan, performansı büyük paralar verilerek satın alınan veritabanları ile yarışabilen alternatif bir veritabanı yönetim sistemidir. MySQL'e bir başka tasvirle PHP'nin ikiz kardeşi denilebilir. MySQL; güvenilir ve kolay kullanılabilen bir veritabanı yönetim sistemidir. Üstelik çok büyük miktarlarda veri depolayabiliyor ve büyük şirketler tarafından da tercih ediliyor. Aynı PHP gibi bilgi paylaşımının bir ürünü olarak açık kaynak kodlu olarak sunulan MySQL'un ticari olmayan kullanımı ücretsizdir. Eğer ticari amaçla kullanmak istiyorsanız, belli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

MySQL (Linux) 5.1.30
http://karadenizliligumfm.forummum.com/

MySQL (Linux) 5.1.30 İndir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avast! Professional 4.8.1335 ( Son Sürüm Avast İndir DownLoad )